Ühendatud kogemused

Advokaadibüroo RASK koondab endas parima Eesti õigusmaastikult – ainulaadse kogemuse, tugevad spetsialistid ja kaasaegse äriteenuse osutamise tavad.

Meie meeskonda iseloomustab kõrge erialane ekspertiis, ambitsioonikus, elutarkus ja nooruslik energia.

Just see kombinatsioon on võimaldanud RASKil lühikese ajaga kasvada bürooks, mis on seljatanud Eesti õigusabi vanu tippe palju tihedamini kui nad seda sooviksid tunnistada.

Parim tulemus

Meie jaoks on kõige olulisem jõuda tulemuseni, mida klient tegelikult vajab.

Erinevalt levinud müüdist, ei ole õigusabi puhul enamasti vaja pikka juriidilist analüüsi ega kalliks kujunevat esindamist kohtus, vaid oluline on saavutada parim äriline tehing või tagada oma õiguste kaitse konfliktsituatsioonis.

Meie ülesanne on leida kliendi eesmärgi saavutamiseks kõige efektiivsem ja kasumlikum lahendus.

Operatiivsus

Aeg võib õigusabi puhul osutuda üheks kõige olulisemaks faktoriks. Seetõttu tegutseme alati viivitamata ja peame kinni kliendiga kokkulepitud ajalisest raamistikust.

Klient peab saama oma probleemile parima võimaliku lahenduse, mistõttu on meie spetsialistid valmis reageerima kiiresti ja operatiivselt. Kliendi esmasele päringule anname sisulise vastuse tööpäeva jooksul.

Õiglane tasu

Õigusabi on tavapärane äriteenus, mitte luksuskaup. Põhjendatud tasu kvaliteetse töö eest on elementaarne usaldusväärse partnerluse alus.

Meie tunniarvestus on alati läbipaistev ja ei sisalda kunstlikult paisutatud kulusid.

Kui töö maht on selgelt prognoositav, pakume ka võimalust konkreetse töö eest hinna fikseerida.

Rask Advokaadibüroo

Rotermanni tn 8 „Uus Jahuladu“, 7. korrus, 10111 Tallinn, Eesti
Vaksali 6, 50409 Tartu, Eesti

rask@rask.ee

+372 618 0820

Personaalsus

Pikaajaline koostöö eeldab selgust ja usaldust suhetes.

Igal meie kliendil on tema õigusteemade eest vastutav advokaat, keda toetavad erinevates töödes vastava valdkonna parimad spetsialistid.

Klient võib olla kindel, et teda teenindavad advokaadid ja juristid on oma ala eksperdid, teevad tööd suure pühendumisega ning on vajadusel kliendi jaoks ka igal ajal kättesaadavad.