Timo on suure kogemustepagasiga äri- ja lepinguõiguse valdkonna ekspert, kes spetsialiseerunud rahvusvaheliste tehingute läbiviimisele.

Timo on praktiseerinud tänaseks ligi 10 aastat vandeadvokaadina, nõustades igapäevaselt erineva profiiliga kliente peamiselt ühinemis- ja omandamistehingutes, keerulisemate ühinguõiguslike küsimuste lahendamisel ja äriühingute restruktureerimisel. Samuti on tal märkimisväärne kogemus finantseerimise, maksejõuetuse, kinnisvara, andmekaitse ja meditsiiniõigusalaste probleemide lahendamisel. Oma karjääri algusaastatel on Timo osalenud ka õigusloomes, peamiselt tervishoiuvaldkonda reguleerivate õigusaktide väljatöötamisel.

Timo tunneb hästi Skandinaavia turgu ning on aidanud paljusid Eestisse asunud välisinvestoreid õigusalaste kui ka üldisemate äritegevuse ümberasumisega seonduvate küsimuste lahendamisel. Tema kogemuste portfelli kuuluvad seejuures mitmed rahvusvahelised M&A tehingud mainekate rahvusvaheliste ettevõttete nõustajana, millest nii mõnigi avalikkuse silmis olulist tähelepanu pälvinud.

Kliendid hindavad kõrgelt Timo pühendunud, täpset ja kiiret tööstiili ning tõstavad teda esile kui usaldusväärset ja personaalset partnerit nii ettevõtte igapäevatöö korraldamisel kui ka keeruliste strateegiliste muutuste läbiviimisel.

Timo Kullerkupp

vandeadvokaat

timo.kullerkupp@rask.ee

PEAMISED TEGEVUSVALDKONNAD

ERIALANE TAUST

  • alates 2016 vandeadvokaat, Advokaadibüroo RASK
  • 2007–2015 vandeadvokaat, Advokaadibüroo NJORD
  • 2006–2007 jurist, bnt legal & tax advokaadibüroo
  • 2004–2006 õigusnõunik, Eesti Vabariigi Sotsiaalministeerium

HARIDUS

  • 2005 Tartu Ülikooli õigusteaduskond, MA

KEELED

  • eesti, inglise