Net Groupi nõustamine digiõppeplatvormi Schoolaby tarkvara vabakasutusse andmisel.

Sisu

RASK nõustas Eesti juhtivat tarkvaraettevõtet Net Group digiõppeplatvormi Schoolaby tarkvara vabakasutusse andmisel. Schoolaby on üks Net Groupi viimaste aastate ambitsioonikamaid haridustehnoloogia projekte, mille eesmärgiks toetada õpetajaid distantsõppe korraldamisel ning õppeprogrammide ja -materjalide süstematiseerimisel. Tarkvara vabakasutusse andmisega soovis Net Group muuta programmi aktiivsete kasutajate toel pidevalt arenevaks ökosüsteemiks, mis tõstaks hariduse kvaliteeti ja parandaks ligipääsu kvaliteetsele õppematerjalidele kõikjal maailmas.

RASK teostas Schoolaby vabatarkvarana välja andmiseks IP auditi, mille käigus kontrolliti, et tarkvara loomisel kasutatud teekide litsentside tingimused toetaks Schoolabyt vabavarana kasutusse andmist. Samuti nõustas RASK Net Groupi vabatarkvara litsentsi valikul, mis kliendi poolt püsitatud eesmärke kõige paremini täidaks.

Net Group OÜ on äri- ja tarkvaralahendusi pakkuv ettevõte, mis aitab nutikate tarkvaralahendustega saavutada oma klientidel ärioperatsioonide efektiivsust, kasvatada müüki ning parandada kliendisuhteid. Net Group´i kliendid on valitsused, telekomid, energiaettevõtted ja pangad Eestis, Põhjamaades, Euroopas ja Aafrikas.