"image/png", "size"=>13146, "width"=>605, "height"=>520, "url_http"=>"http://www.rask.ee/photos/RASK_600x600.png", "url_https"=>"https://www.rask.ee/photos/RASK_600x600.png", "schemeless_url"=>"//www.rask.ee/photos/RASK_600x600.png", "url"=>"https://www.rask.ee/photos/RASK_600x600.png"}">

Nordic Hypo Capitali esimese võlakirjaemissiooni programmi koostamine.

Sisu

RASK töötas välja Nordic Hypo Capitali esimese võlakirjaemissiooni programmi, mille raames on 2016. aasta veebruarikuu seisuga korraldatud kaks edukat eraldiseisvat võlakirjaemissiooni. Võlakirjaemissioonid on suunatud kutselistele investoritele. Väljatöötatud programm võimaldab emissioonimahtu tulevikus täiendavalt suurendada.

Nordic Hypo Capitali emiteeritud võlakirjad on tagatud Eesti ühe suurema hüpoteekkrediidiandja Nordic Hypo ning selle tütarettevõtete poolt antud tagatistega.

Võlakirjaemissiooni programmi dokumentide hulka kuuluvad RASKi poolt koostatud võlakirjade emissioonitingimused ning Nordic Hypo Capitali ja Nordic Hypo vahelist investoreid kaitsvat tagatissuhet reguleerivad lepingud.

Nordic Hypo Capital OÜ on võlakirjaemissiooni läbiviimiseks loodud eriotstarbeline ühing.

Nordic Hypo AS on krediidiandja, mis tegutseb 2010. aastast ning on kasvanud Eesti üheks suurimaks mittepangast finants- ja krediiditeenuste pakkujaks. Nordic Hypo pakub muuhulgas laene kinnisvara tagatisel, liisingut ning krediidiliini ettevõtjale. Nordic Hypo juhtkonnal on üle 20-aastane kogemus finantsteenuste valdkonnas.