Madalmaade Kuningriigi ja Iiri Vabariigi saatkonnahoonete omandamistehingu nõustamine.

Sisu

RASK nõustas kinnisvara ettevõtet Kuldlõvi Tallinna vanalinnas asuva Rahukohtu 4 kinnistu edukal omandamisel kinnisvara haldusettevõttelt  Suurlinna. Tehinguga omandas Kuldlõvi Iiri Vabariigi suursaadiku residentsi ja Madalmaade Kuningriigi Suursaatkonna ning suursaadiku residentsi.

Kuldlõvi AS on 2005. aastal asutatud ASi Arealis tütarettevõte. AS Arealis on 2005. aastal asutatud Eesti üks suurimaid A-klassi büroohoonete omajaid ja haldajaid, kelle portfelli kuulub üle 40,800 m2 A-klassi büroopinda Tallinnas. Muuhulgas kuuluvad AS Arealis omandisse Eesti Raudtee peamaja, Skype Eesti, Nordea panga peamaja ja ECE Ärimaja Tallinnas. Lisaks on ASil Arealis hulgaliselt pooleliolevaid arendusprojekte Tallinnas ja kaks suuremahulist projekti Leedus.

Suurlinna AS on 1999. aastal asutatud Altenberg-Reval ASi tütarettevõte, mis tegeleb Eesti kinnisvara arenduse ja haldamisega. Altenberg-Reval AS on 1997. aastal asutatud samuti kinnisvara arenduse, haldamise, väljaüürimise ja müügiga tegelev ettevõte.