KONTAKT

Gea Vendel

gea.vendel@rask.ee

Riigihanked

Advokaadibüroo RASK nõustab riigihangete valdkonnas nii hankijaid kui ka pakkujaid, tagades tugeva õigusliku kompetentsi kõikides hankemenetluse etappides. Oleme riigihangete valdkonnas nõustanud kliente väga erinevatest sektoritest, alustades ehitusest ja planeerimisest kuni laevanduse, tervishoiu ja IT-ni.
Valdkonna viimase aja kogemusest võib esile tõsta Eesti suurima erakapitalil põhineva parvlaevaliini operaatori Kihnu Veeteed edukat esindamist kõigil suurematel avalikel parvlaevaliini hangetel, turvafirma Skarabeus esindamist arvukatel turvateenuste hangetel ning planeerimis- ja konsultatsioonibüroo Artes Terrae esindamist kõmulises Est-For puidurafineerimistehase eriplaneeringu konsultandi leidmise hankemenetluses.

NÄITED TEHTUD TÖÖDEST:

  • Eesti suurima erakapitalil põhineva parvlaevaliini operaatori Kihnu Veeteed AS esindamine Sviby-Rohuküla, Sõru-Triigi, Kihnu-Pärnu jt avalike parvlaevaliini hankemenetlustes. Loe lisa.
  • Planeerimis-konsultatsioonibüroode Artes Terrae OÜ ja Alkranel OÜ esindamine Eestisse kavandatava Est-For puidurafineerimistehase eriplaneeringu konsultandi leidmise hankemenetluse vaidlustamisel. Loe lisa.
  • Polycom konverentsitehnika ja Panasonic tööarvutite esindaja Skarcon OÜ nõustamine ja esindamine arvukates riigihangetes – nt Elektrilevi OÜ väliarvutite ostu hankel.
  • VEKA Inseneribüroo OÜ esindamine omanikujärelevalve teenuse tellimise riigihankes. Loe lisa.
  • Nordlin Ehitus OÜ jooksev igapäevane hankealane nõustamine, samuti esindamine erinevates riigihankevaidlustes.
  • Bussiveofirma L&L AS nõustamine pikaajalistes ja mahukates Pärnumaa ja Hiiumaa avaliku bussiliiniveo hankemenetlustes.
  • Andmelao ja integratsioonisüsteemide ettevõtte Resta OÜ nõustamine erinevates riigihangetes, nt Maanteeameti ja SMIT hangetes tarkvara teenuse tellimisel.