Tehnoloogia

RASKi meeskonnal on mitmekülgne kogemus keeruliste tehnoloogiaprojektide ja idufirmade nõustamisel, samuti blockchain tehnoloogia, krüptoraha ja AI-alaste õigusküsimuste lahendamisel. Meeskond tegeleb ka regulatiivsete küsimustega (sh. toodete nõuetele vastavus), intellektuaalse omandi, autoriõiguste ja isikuandmete kaitse küsimustega.

Field information

 

RASK on valitud õigusnõustajaks paljude Eesti silmatorkavate rahvusvaheliste tehnoloogiaettevõtete poolt nagu Cleveron (Aasta Ettevõtja 2018), Ridango (regiooni juhtiv transpordipiletite ja e-piletisüsteemide pakkuja ja arendaja), Navirec (kümnekonnas riigis positsioneerimisteenust pakkuv tehnoloogiaettevõte), Moderat (enam kui paarikümnes riigis IT-lahendusi pakkuv ettevõte) ja Digital Sputnik (Hollywoodi kassahittidele valguslahenduste tootja). RASK on lepinguliseks nõustajaks ka Tehnopol Startup Inkubaatori ettevõtetele. 


Valdkonna juhtValdkonna juht - Timo Kullerkupp.


Meeskonna tööd juhib vandeadvokaat Timo Kullerkupp, kellel mitmekülgne kogemus erinevate tehnoloogia valdkonda puudutavate õigusküsimuste lahendamisel. Timo nõustab ettevõtteid nii igapäevase majandustegevusega kaasnevate õigusküsimuste lahendamisel, IP/IT-ga seonduvatel teemadel kui ka keerukamates valdkonnaspetsiifilistes lepinguõiguslikes probleemides ning rahvusvaheliste tehingute läbiviimisel.