Büroo

Advokaadibüroo RASK koondab endas parima Eesti õigusmaastikult – ainulaadse kogemuse, tugevad spetsialistid ja kaasaegse äriteenuse osutamise tavad.

RASK.

RASK on kiirekasvuline täisteenust pakkuv advokaadibüroo, mis asutatud 2012. aastal eesmärgiga pakkuda tulemuslikku õigusteenust, milles esikohal kvaliteetne sisu ning tehisliku bürokraatia vältimine.

Büroo heast mainest ning eriomasest ambitsioonikast tööstiilist annab tunnistust lojaalsete püsiklientide hulk kui ka iga-aastaselt, soovituste alusel, lisanduv uute klientide arvukus.

Tulemus.
Mida klient tegelikult vajab.

Erinevalt levinud müüdist, pole kliendil üldjuhul tarvis pikka juriidilist analüüsi ega kalliks kujunevat esindamist kohtus, vaid oluline on saavutada parim äriline tehing või tagada õiguste kaitse konfliktsituatsioonis.

Meie ülesanne on leida kliendi eesmärgi saavutamiseks kõige efektiivsem ja kasumlikum lahendus.

Personaalsus.
Koostöö eeldab selgust ja usaldust.

Usume, et kvaliteetne töö tähendab personaalset vastutust.

Igal meie kliendil on büroos isiklik kontaktisik ehk advokaat, kes on tema jaoks alati kättesaadav. Vastavalt vajadusele toetavad kliendihaldurit erinevate valdkondade eksperdid, et tagada iga õigusküsimuse kontekstis parim võimalik tulemus.

Vaata meeskonda

Õiglane tasu.
Äriteenus, mitte luksuskaup.

Õigusabi on tavapärane äriteenus, mitte luksuskaup. 

RASKi tunniarvestus on läbipaistev ega sisalda kunstlikult paisutatud kulusid. Kui töö maht on täpselt prognoositav, pakume ka võimalust hinna ette fikseerida.

Audiovisuaalseid lugusid.

      Tahad liituda?


      Leiad eelkirjeldatus sümpaatset ja endasarnast? – Kirjuta!

      Kasvame. Veel mahub.