Kliendilood

RASK.10 juubelivideod

Advokaadibüroo RASK kümnenda juubeli puhul tegime juttu mitmete RASKi suurepäraste klientidega. Meenutasime, kuidas koostöö kunagi alguse sai ning mis on need põhjused, miks nad aastate jooksul RASKile lojaalseks on jäänud.


Erki Lipre | Ridango | RASK.10

https://www.ridango.com 


Videos räägib rahvusvahelise tehnoloogiaettevõtte Ridango juhatuse liige Erki Lipre, kuidas koostöö RASKi meeskonnaga kunagi alguse sai. Omamoodi filmilik “good cop - bad cop” lugu.  Aga samas kindlasti ka hea õpetlik lugu paljudele noortele ambitsioonikatele ettevõtetele, kes ühel hetkel Euroopa suurkorporatsioonidega kokkuleppeid sõlmimas.


Tarmo Hõbe | Rally Estonia, T1, Saku Suurhall | RASK.10

https://www.rallyestonia.com/


Videos kõneleb Tarmo Hõbe, Rally Estonia üks asutaja ja peakorraldaja, kauaaegne Saku Suurhalli juht ning tänane T1 tegevjuht.Andres Lõhmus | RASK.10

Videos kõneleb Andres Lõhmus, kes on erinevate ühingute kaudu olnud RASKi kliendiks ligi 10 aastat. Selle aja jooksul on RASKi advokaatide kaasabil planeeritud ja ehitatud Eesti suurimaid tuule- ja päikeseparke, lahendatud erinevaid vaidlusi, mis ambitsioonikate projektide realiseerimisega paratamatult kaasas käivad, ning tehtud kootööd ka loendamatute erinevate suurtehingute raames.
Kaspar Kokk | RASK.10

Videos kõneleb ettevõtja Kaspar Kokk. Kaspar oli üks RASKi esimesi kliente, kes tuli büroosse vaid loetud kuud peale büroo asutamist. Ja seejuures väga mastaapsete ja keeruliste kaasustega, milledest mitmed pälvinud ka palju meediatähelepanu.
RASK Talks

Igal edukal ettevõtjal on seljataga hulganisti  kogemusi, teadmisi ja põhimõtteid, mis ettevõtte juhtimisel abiks. Aga kindlasti ka karastavaid läbikukkumisi ja erinevaid madalseise, mis raskuste kiuste palju õpetavad. Otsustasime RASKi klientidelt uurida, milline on olnud nende lugu ja edu saladus.


Urmo Aava | Rally Estonia

https://www.rallyestonia.ee/

Urmo Aava on Rally Estonia peakorraldaja ning Eestis toimuva ametliku WRC etapi läbiviija. Intervjuus jagab Urmo Aava kogemusi oma enda rallisõitja karjäärist ning räägib ka Rally Estonia korralduslikust filosoofiast, mis on taganud Eestis toimuvale rallivõistlusele koha maailmaklassi tippsündmuste hulgas.

Lühidalt: Kuidas kõik alguse sai?


Pikem intervjuu Urmo Aavaga:Argo Verk |Ridango

https://www.ridango.com

Rahvusvahelise IT ettevõtte Ridango müügidirektor Argo Verk  räägib kasvuettevõtete skaleerimisest ja annab ajatuid juhtimisnõuandeid. Argo Verk on Ridango müügidirektor ja juhatuse liige ning on aidanud Eesti uuenduslikul e-pileti ettevõttel kasvada turul ülemaailmseks jõuks.Priit Kongo | Net Group

https://www.netgroup.com/

Net Group on Eesti uue põlvkonna tarkvaraarendus- ja konsultatsioonifirma, mis on saavutanud märkimisväärset edu Eesti e-lahenduste eksportimisel. Net Groupi tegevjuht Priit Kongo jagab RASK Talksi intervjuudes väärtuslikke õppetunde, mille ta on saanud Aafrika turule sisenemisel. Samuti annab Priit väärt nõu, kuidas  ebaõnnestumistest üle saada ja rasketel aegadel tööga edasi minna.

Lühidalt: Musta luige teooriaPikem intervjuu Priit Kongoga:Risto Mäeots | Magnetic MRO

https://magneticmro.com/

Lennundusettevõte Magnetic MRO on kaheksa aastaga kasvanud kümnekordseks, tõusnud kohalikust ettevõttest ülemaailmseks tegijaks ning pälvinud ka maineka Eesti Aasta Ettevõtja tiitli.

Magnetic MRO tegevjuht Risto Mäeots räägib RASK Talksile antud intervjuus avameelselt tööga seotud väljakutsetest, innovatsiooniga kaasnevatest vaidlustest ja oma juhtimisstiili nurgakividest.


Lühidalt: Kuidas juhina kasvada?


Pikem intervjuu Risto Mäeotsaga:RASK Talks trailerid