Ramon Rask

Tegevusvaldkonnad

Ärijuhtimine ja M&A - valdkonna juht
Ehitus ja kinnisvara - valdkonna juht
Infrastruktuur ja energeetika - valdkonna juht
Kriminaalmenetlus - valdkonna juht

Vaidlused
Tehnoloogia
Lennundus ja laevandus
Finantseerimine ja pangandus

ramon.rask@rask.ee 


Ramon on advokaadibüroo RASK asutaja, partner ning kõrgelt hinnatud ekspert kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtete igapäevase majandustegevuse nõustamisel, ühinemis- ja ülevõtmistehingute (M&A) läbiviimisel ning majandustegevuse finantseerimisega seotud küsimustes.

Ramonil on pikaajaline ja ulatuslik kogemus välisinvestorite teenindamisel, olles seejuures oluliseks partneriks kogu investeeringutsükli ulatuses. Ramoni klientide hulka kuuluvad teiste hulgas mitmed rahvusvaheliselt tuntud investeerimisnõustajad, kelle portfellis on nii regionaalsed suurettevõtted kui ka olulises mastaabis Eestisse panustanud suurinvestoreid.

Ramon esindab oma kliente kohtuvaidlustes ning on olnud nõustajaks mitmetes pretsedenti loovates ja mahukates kohtuasjades. Samuti on Ramon esindanud kliente Euroopa Inimõiguste Kohtus.

Ramon kuulub Eesti Advokatuuri äriõiguse komisjoni, osaledes valdkonnaga seonduvate õigusküsimuste lahendamisel seadusloome tasandil. Ramon on ka Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee Eesti Antidoping  apellatsioonikollegiumi esimees. Advokaaditöö kõrvalt on Ramon koolitanud paljusid ettevõtjaid, tudengeid ning pidanud loenguid ka advokaatidele ja Eesti Vabariigi kohtunikele.