Capital Milli nõustamine Tallinna silmapaistvama uue ärihoone Skyon rajamisel.

Sisu

RASK nõustas kinnisvaraarendajat Capital Mill uue kaasaegse ja keskkonnasäästlike standardite järgi rajatud 95-meetri kõrguse ärihoone Skyon arendamisel. RASKi nõustas Capital Milli kogu arendustegevuse vältel, assisteerides klienti erinevate õiguslike küsimuste lahendamisel.

Skyon äri- ja büroohoone arhitektuurilise lahenduse on loonud rahvusvaheliselt tunnustatud KOKO arhitektid. Hoone ehitus algas 2019. aasta veebruaris ja Skyon valmis 2021. aasta augustis. Hoones on kasutusel nutikad ja tulevikku vaatavad tehnoloogilised lahendused, mis muudavad selle jätkusuutlikuks ja keskkonnasõbralikuks.

Skyon on ehitatud maailma ühe tuntuima keskkonnasäästliku ehituse hindamissüsteemi LEED Platinum-standardi nõuete järgi. LEED-programm annab ette raamistiku, mille alusel ehitada tervisesõbralikke, ülimalt tõhusaid, kulusäästlikke ja keskkonnasõbralikke hooneid. LEED sertifikaat on rahvusvaheliselt tunnustatud märk jätkusuutlikkusest. Tõhusa töökeskkonna tagamiseks on kõik SKYON’i tehnosüsteemid juhitavad kaugseire ja -juhtimise toel.

Capital Mill OÜ asutati 2008 aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond.