Mikk Ilves

Mikk on silmapaistev noor jurist, kes lisaks tugevatele erialastele teadmistele paistab välja oma sihikindluse, kõrge distsipliini ja tugeva iseloomuga.

Enne RASKiga liitumist on Mikk läbinud edukalt erinevad praktikaprogammid nii erinevates advokaadibüroodes kui ka Riigikohtus ning olnud oma eakaaslastele eeskujuks juuraõpingutes ja koolivälistes tegemistes. Ülikooliõpingute kõrvalt on Mikk täiendanud oma argumenteerimisoskust Tartu Ülikooli väitlusklubis ning osalenud aktiivselt Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liidu töö korraldamisel. Tugevast suulisest ja kirjalikust eneseväljendusoskusest annavad tunnistust head tulemused Eesti Harjutuskohtu võistlustelt, kus Mikk pärjati 2022. aastal võistluse parima oraatori tiitliga. Lisaks saavutas Miku võistkond samal aastal finaalis II koha ning nende töö sai parima kirjaliku töö auhinna.

Mikk on üle 10 aasta tegelenud edukalt ka tippspordiga (karate), saavutades ka selles vallas muljetavaldavaid tulemusi - sh EMi I koht, MMi II koht ja mitmed Eesti meistri tiitlid.

RASKis abistab Mikk advokaate peamiselt tsiviil- ja ühinguõiguslikes küsimustes.

* Advokatuuriseadusele vastavalt ei osuta juristid õigusteenust. Jurist abistab advokaati.