Ärikinnisvara haldusettevõte DT Grupp müügi nõustamine.

Sisu

RASK nõustas Eesti ühe suurima ärikinnisvara halduse- ja hooldusega tegeleva ettevõtte DT Grupp võõrandamist USS Haldusele. RASK esindas ettevõtte müüjaid, sh senist suuromanikku Capital Milli nii lepingueelsetes läbirääkimistes kui ka müügilepingu sõlmimisel.

DT Grupp OÜ on ärikinnisvara haldus- ja hooldustegevustele spetsialiseerunud ettevõte, kelle käive oli 2018. aastal 7,3 miljonit eurot ja grupp annab tööd ligi 120 inimesele. Tehingule pidi heakskiidu andma ka Konkurentsiamet.

USS Haldus OÜ kuulub Eesti juhtivasse erinevaid teenusvaldkonna ettevõtteid ühendava USS Grupp OÜ koosseisu. USS Haldus tegeleb ärikinnisvara ja elamute haldamisega, kinnisvara korrashoiuteenuste, sh puhastus-, tehnohooldus- ja haldusteenuste osutamisega.

Capital Mill OÜ on Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse investeeringuid korraldav ettevõte, kelle eesmärgiks on suurendada investeeringute väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond.