Investeerimisettevõtte nõustamine osaluse omandamisel Tallinna kesklinna mainekas ärihoones ja kaubanduskeskuses FOORUM.

Sisu

RASK nõustas Elle Capitali osaluse omandamisel US Investilt kinnisvarafirmas Foorum Keskus OÜ, mis omab ja haldab Tallinna südalinnas asuvat ärihoonet FOORUM. Investeeringuga omandas Elle Capital 49% ettevõtte osalusest.

RASKi ehituse ja kinnisvara valdkonna juhid Marina Lapidus ja Ramon Rask esindasid Elle Capitali kogu investeerimisprotsessi vältel, sealhulgas juriidilise auditi läbiviimisel, lepingute läbirääkimistel, osanike suhete reguleerimisel ja finantseerimisküsimustes.

Elle Capital OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte, mis investeerib peamiselt tuntud A-klassi büroohoonetesse ja kinnisvaraarendusprojektidesse.

U.S Invest AS on erakapitalil põhinev investeerimisfirma, mis teeb strateegilisi investeeringuid kiiresti kasvavatesse ettevõtetesse. Oma investeerimisportfelli on ettevõte kasvatanud alates 1991. aastast. Tänaseks on U.S. Invest suur- või ainuaktsionär enam kui 40 ettevõttes. Viimase kümne aasta jooksul on U.S. Invest saavutanud enamus- või ainuaktsionärina muljetavaldava investeeringute loetelu kinnisvara (www.usre.ee), kinnisvarahaldusteenuste, turvateenuste, takso, eraharidus ja spordi valdkonnas. U.S Invest Group ainuomanikuks on hr Urmas Sõõrumaa.

FOORUM on ärihoone Tallinna kesklinnas Rotermanni ja Viru Keskuse kõrval, kus üüripinda kokku 9600 ruutmeetrit. Hoones on 50 üürnikku ja 135 parkimiskohta. FOORUMI ostutänav asub hoone 1. korrusel, keskuses on esindatud rahvusvahelised kaubamärgid nagu Lush, Marimekko, Second Female, Replay jt. 2.-6. korrusel asuvad linnavaatega kontorid. Hoone arhitektiks on auhinnatud HGA Architects.