"image/png", "size"=>13146, "width"=>605, "height"=>520, "url_http"=>"http://www.rask.ee/photos/RASK_600x600.png", "url_https"=>"https://www.rask.ee/photos/RASK_600x600.png", "schemeless_url"=>"//www.rask.ee/photos/RASK_600x600.png", "url"=>"https://www.rask.ee/photos/RASK_600x600.png"}">

BaltCapi nõustamine enamusosaluse omandamisel juhtivas hambaravikliinikute ketis.

Sisu

RASK nõustas Baltikumi era- ja riskikapitalifirmat BaltCap enamusosaluse omandamisel Eesti juhtivas hambaraviteenuseid pakkuvas ettevõttes Dental Invest Estonia.

Tehingu tulemusena omandab BaltCapi juhitav BaltCap Private Equity Fund II (BPEF II) Dental Invest Estonia kontsernis 56% enamusosaluse, kusjuures ülejäänud osalus jääb kontserni juhtkonnale ning juhtivarstidele.

RASK viis teiste tööde hulgas läbi tehingueelse juriidilise auditi ning vastutas tehinguga seotud dokumentatsiooni koostamise eest.

BaltCap Private Equity Fund II (BPEF II) teeb omakapitaliinvesteeringuid uuenduslikesse Baltikumi ettevõtetesse, keskendudes buy-and-build tüüpi tehingutele. BPEF II loodi koostöös Euroopa Investeerimisfondiga (EIF), mis investeerib läbi Balti Innovatsioonifondi (BIF). BIF on EIF-i ning Eesti, Läti ja Leedu valitsuste poolt loodud fondifond.

Dental Invest Estonia kontserni eesmärk on pakkuda täielikku raviteenust hambaravi- ning sellega seotud valdkondades. Ettevõttel on üle Eesti 12 kliinikut, kus töötab ühtekokku 190 inimest. Suuremad tütarettevõtted on OÜ Ortodontiakeskus, OÜ Dental Design ja OÜ Dental Export. 2015. aasta märtsis avas Dental Invest Estonia uue kaasaegse kliiniku Tallinnas, aadressil Lelle 24 ning tuleval aastal plaanitakse avada sarnane kliinik ka Tartus.

Meediakajastused


Postimees: BaltCap investeerib Eesti hambaraviettevõttesse

Ärileht: Fond ostis tulevaste pensionäride raha eest hambaravikliiniku

The Baltic Course: BaltCap приобретет 56% в эстонской стоматологической фирме