Uudised

Timo Kullerkupp esineb ettekandega Norras, Oslo Innovation Weekil

‹ Kõik uudised

Timo Kullerkupp esineb ettekandega Norras, Oslo Innovation Weekil

25. septembril peab RASKi finantseerimise- ja tehnoloogia valdkonna juht Timo Kullerkupp ettekande Norras, Oslo Innovation Week programmi raames toimuval Eesti eriseminaril. Oma ettekandes keskendub Timo õiguseksperdina Eesti ettevõtlus- ja investeerimiskeskkonna tutvustamisele.

Oslo innovatsiooninädala raames toimuvat e-Eesti eriseminari korraldab EASi välisinvesteeringute keskus koostöös Eesti Saatkonnaga Oslos. Ametliku programmi raames astuvad üles Eesti e-residentsuse globaalse turunduse- ja kommunikatsiooni tiimi juht Alex Wellman; Eesti riigi CIO ja asekantsler Siim Sikkut; Roofit.solar asutaja ja äriarenduse juht Andres Anijalg; CybExer Technologies asutaja Lauri Almann; Eesti Geenivaramu juht Lili Milani ja mitmed teised.

Oslo Innovation Week on Skandinaavia suurim ja olulisim tehnoloogia- ja innovatsiooninädal, kuhu koguneb igal aastal tervest maailmast üle 11 000 innovatsioonijuhi, idufirma, innovaatilise ettevõtte ja avaliku sektori esindaja. Sel aastal keskendub innovatsiooninädal jätkusuutlikkuse, keskkonna ning green-tech valdkonnale. Programmi raames viiakse 2019. aasta Euroopa Roheliseks Pealinnaks valitud Oslo südalinnas läbi enam kui 50 temaatilist eriüritust.

Täpsem info ürituse ja programmi kohta: https://oiw.no/event/e-estonia-explore-the-world-s-most-advanced-digital-society