Uudised

RASK nõustab pro bono korras Eesti Suusaliitu

‹ Kõik uudised

RASK nõustab pro bono korras Eesti Suusaliitu

Alates 2015 suvest on RASK nõustanud Eesti Suusaliitu.
RASK aitab Eesti Suusaliitu põhiliselt igapäevastes korporatiivküsimustes, suhetes Rahvusvahelise Suusaliiduga (FIS), telekannete õigustega, lepingute koostamise ja ülevaatamisega ning muudes juriidilistes küsimustes.

Eesti Suusaliidu peasekretäri Tõnu Seili sõnul on õigusalaseid teemasid, mis vajavad professionaalset nõu, päris palju, kuna suhtlevad palju erinevatel tasanditel nii siseriiklikult kui välismaa partneritega. „Meil on hea meel seda nõu ja abi saada just advokaadibüroost RASK, kes suudab tagada meile selle laiapõhjalise vajaliku juriidilise abi. Eesti Suusaliidu ja RASK koostöös sujuvad protsessid kiiremini ja annavad kindluse otsuste vastuvõtmisel.“

Eesti Suusaliit koondab Eestis suusaspordi erinevaid alasid (murdmaasuusatamist, suusahüppeid, kahevõitlust, mäesuusatamist, lumelaua sõitu ja freestyle´i) viljelevaid ja arendavaid juriidilisi isikuid. Eesti Suusaliit koordineerib kogu suusaspordialast tegevust Eesti Vabariigis ja on Eesti suusaspordi kõrgeimaks esindusorganiks Eesti Vabariigis ning rahvusvahelistes organisatsioonides.