Uudised

RASK tervitab uut ärinõustamise ja M&A praksise kaasjuhti Karl-Kristjan Kahmi

‹ Kõik uudised

RASK tervitab uut ärinõustamise ja M&A praksise kaasjuhti Karl-Kristjan Kahmi

RASKil on hea meel teatada, et Karl-Kristjan Kahm asub Ramon Rask’i kõrval RASKi ärinõustamise ja M&A praksise kaasjuhiks. Karl-Kristjan on üks Eesti silmapaistvamaid noorema generatsiooni ühinguõiguse eksperte, kes omab ulatuslikku kogemust suuremahuliste ühinemis- ja omandamistehingute valdkonnas.


Karl-Kristjanil on ulatuslik koostöökogemus Eesti juhtivate pankade, Baltikumiüleste investeerimis- ja kinnisvarafondide ning teiste rahvusvaheliste suurettevõtetega. Ta on olnud usaldusväärseks partneriks mitmete suurtehingute läbiviimisel, olgu selleks laenuportfellide omandamine, mahukate kinnisvarainvesteeringute tegemine, piiriüleste tehingute teostamine või keerukad ettevõtete müügitehingud.


Lisaks finants- ja kinnisvarasektorile on Karl-Kristjan ka tehnoloogiasektori ettevõtete nõustamise valdkonnas. Ta aitab nii juba rahvusvahelise fookusega innovatsiooniliidritel kui ka kiirekasvulistel iduettevõtetel oma äritegevust alustada, skaleerida ning investeeringuid kaasata.


Ramon Rask:“Karl-Kristjani võimes nõustada näiliku kergusega keerulisi ja kompleksseid tehinguid ei ole kolleegidel ja klientidel, kes temaga on kokku puutunud, kahtlust. See ei ole aga põhjus, miks Karl-Kristjan on RASK’is M&A praksise kaasjuht. M&A praksise kaasjuht on Karl-Kristjan samal põhjusel, miks Maik-Kalev Kotsar mängib korvpalli Baskoonias ja mitte Eesti esiliigas. See on sportlik nälg, mis sunnib tegema igat uut sooritust paremini kui eelmine, mängima igat punkti-veerandaega-mängu lõpuni, tajudes samas mis on mängu mõte (olla deal maker, mitte braker). Eelnev ongi ju kaasjuhi definitsioon. See ongi Karl-Kristjan.“