Uudised

31.03: Kuidas vältida levinud vigu IO kommertsialiseerimisel ja ettevõtte kasvu planeerimisel

‹ Kõik uudised

31.03: Kuidas vältida levinud vigu IO kommertsialiseerimisel ja ettevõtte kasvu planeerimisel

31. märtsil koolitab RASKi partner Timo Kullerkupp ettevõtjaid ülikoolide ja teaduskiirendite poolt korraldatud seminaril, kus fookuses intellektuaalomandi, juriidika ja kapitali kaasamise küsimused. 

Seminari päevakava:


10.00 Algus
10.10 Mart Enn Koppel (TalTech), Intellektuaalomandi ekspert - „5(+5) sagedat viga alustava ettevõtja intellektuaalomandiga seoses“
10.45 Tõnu Esko (Specialist VC), Venture Partner & Science Advisor - „Kuidas planeerida start-up'i väärtuse kasvatamist ja kapitali kaasamist"
11.20 Timo Kullerkupp (Advokaadibüroo RASK), Vandeadvokaat & Partner - „5 levinud juriidilist viga ettevõttega alustamisel ja kasvu planeerimisel“
12.20 Individuaalsed konsultatsioonid koolitajatega, eelneva registreerimise alusel

Koolitajad:


Mart Enn Koppel on Tallinna Tehnikaülikooli intellektuaalomandi ekspert, kes on Euroopa ja Eesti patendivolinik, USA bar associationi liige ning laialdase kogemusega intellektuaalomandi valdkonna nõustaja. Ta oskab nõu anda patentide, kaubamärkide, disaini jm intellektuaalomandi kaitse ning strateegia osas.

Tõnu Esko on Specialist VC investeerimisfondi nõustamas teaduse osas ning otsimas uusi investeerimisvõimalusi. Ta on kogenud teadlane, kellel on põhjalikud kogemused näiteks bioinformaatika, biotehnoloogia, tervisetehnoloogiate ja ravimitööstusega. Tervisetehnoloogiate ja -teenuste teaduskiirendis on Tõnu roll kõiki meeskondi nõustada teaduse valdkonnas.

Timo Kullerkupp on advokaadibüroo RASK partner ja vandeadvokaat. Ta on äri- ja lepinguõiguse valdkonna ekspert, kes on spetsialiseerunud rahvusvaheliste tehingute läbiviimisele ning välisinvesteeringutega seonduvate õigusküsimuste lahendamisele. Timo nõustab igapäevaselt kliente suuremates ühinemis- ja omandamistehingutes, keeruliste ühinguõiguslike küsimuste lahendamisel ning äriühingute restruktureerimisel.Seminar ja individuaalsed konsultatsioonid seminari lektoritega on alustavatele ettevõtetele tasuta. Seminarile ja konsultatsioonidele registreerimine on avatud 22.märtsini. 

Registreeru seminarile siit

Koolituse korraldajaks on Tervisetehnoloogiate ja -teenuste teaduskiirendi. Programmipartneriteks on Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Teaduspark, Tehnopol ning Tartu Ülikooli Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskus.

Üritus on rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist „Startup Estonia”, programmi (nr EU60971) raames.