Uudised

RASK koostöös Eesti ühe lennukaima startupiga Comodule korraldab 28.veebruraril töötoa õigustudengitele.

‹ Kõik uudised

RASK koostöös Eesti ühe lennukaima startupiga Comodule korraldab 28.veebruraril töötoa õigustudengitele.


28. veebruaril korraldab Advokaadibüroo RASK koostöös Eesti ühe lennukaima startupiga Comodule ainukordse õigustudengitele suunatud töötoa, mis pakub ühe ürituse raames esmaklassilist sissevaadet nii startup maailma kirevatesse telgitagustesse kui ka advokaadi rollile Eesti iduettevõtete edulugudes.

RASK on advokaadibüroo, kes igapäevaseks lepinguliseks nõustajaks nii Tehnopol Startup Inkubaatori paljulubavatele idudele kui ka globaalselt, innovatsiooniliidri positsioonil turgu murdvatele tehnoloogiaettevõtetele nagu Cleveron, Ridango, Fiizy jpt.
RASKi tudengite töötoas jagavad oma kogemuse pinnalt mõtteid ning kasulikke õppetunde RASKi tehnoloogia ja finantseerimisvaldkonna juht, vandeadvokaat Timo Kullerkupp ning advokaat Karl Erik Esko. Fookus pole vaid lepinguõigusel vaid nõustamisel tervikuna.

Lisaks avaneb väikeses ja vahetus ringis ainulaade võimalus tutvuda isiklikult Eesti internet of things valdkonna tähelaeva Comodule asutaja Kristjan Marustega, kes tagab workshopi raames sissevaate iduettevõte kasvatamise valemitesse.

Comodule CEO ja co-founder Kristjan Maruste on uue generatsiooni juht, kes kasvatanud oma ettevõtte vaid loetud aastatega üle 16 mEUR aastakäibega globaalseks turuliidriks elektriliste liiklusvahendite ja akude tootmises ning nutilahenduste väljatöötamises. Comodule on Tallinna Tehnikaülkoolist välja kasvanud startup, kes omab tänaseks harukontoreid nii Berliinis kui Taipeis, olles lepinguline koostööpartneriks nimekatele Euroopa ja Aasia tehnoloogia gigantidele.

Aeg:                       28.02.2020 kl 11.00-16.00
Asukoht:             AB RASK Tallinna kontor, Rotermanni tn 8 “Uus                                            Jahuladu”.
Koolitajad:         Timo Kullerkupp, Karl Erik Esko
Erikülaline:        Kristjan Maruste, Comodule co-founder and CEO

Töötuppa on osalema oodatud ambitsioonikad magistriastme ja ka uljamad bakalaureuse 3. kursuse õigusteaduse tudengid.
Üritusel osalemine vaid eelregistreerimisega!
Osalemiseks saada CV hiljemalt 26.veebruariks aadressil: kirjatuvi@rask.ee.

Kohtade arv on piiratud. First come, first served.