Uudised

RASK nõustas iduettevõtet Bilance 300 000€ kaasamisel

‹ Kõik uudised

RASK nõustas iduettevõtet Bilance 300 000€ kaasamisel

Aasta lõpus nõustas RASKi partner Timo Kullerkupp iduettevõtet Bilance investeeringu kaasamisel summas 300 000€. See on ettevõtte jaoks oluline samm mitte ainult rahvusvahelise kasvu, vaid ka tehnilise meeskonna laiendamiseks, võimaldades jätkata innovatsiooni ja teenuste täiustamist.

Inflatsioon, intressimäärade- ja maksutõus on sundinud inimesi otsima viise, kuidas oma rahaga paremini toime tulla. Specialist VC partner Kaspar Hanni sõnul on Bilance'i väärtus eriti selgelt esile tõusnud tänapäeva majanduskeskkonnas, kus isikliku finantsülevaate lihtsustav rakendus muutub üha olulisemaks.

Puudulik finantskirjaoskus on probleem, millega seisavad silmitsi mitte ainult Eesti, vaid terve Euroopa ja maailm. Bilance püüab aktiivselt lahendada just seda probleemi, pakkudes kasutajatele tehisintellekti toel põhinevat mobiilirakendust. See rakendus võimaldab automaatselt jälgida kulutamisharjumusi ja aitab kasutajatel astuda samme nende parendamiseks. Bilance'i rakendus on ühilduv turvaliselt üle 1000 pangaga kogu Euroopas, hõlmates kõiki Eesti suuremaid panku.