Uudised

Chambers and Partners tunnustas RASKi kompetentse maksuküsimustes, äriõiguses kui ka kinnisvara valdkonnas.

‹ Kõik uudised

Chambers and Partners tunnustas RASKi kompetentse maksuküsimustes, äriõiguses kui ka kinnisvara valdkonnas.

Maailma üks prestiižsemaid õigusturu ülevaateid Chambers and Partners avaldas eelmisel nädalal oma 2020/2021 aastat kokkuvõtvad tulemused, milles esile toodud Euroopa parimad advokaadibürood. Ülevaates leidis tunnustust nii RASKi ehitus- ja kinnisvara kui ka maksude valdkonna meeskond. Täiendavat esiletõstmist Eesti silmapaistvate õigusekspertidena leidsid büroo partnerid Ramon Rask ja Villy Lopman oma spetsialiseerumisvaldkondade põhiselt ka isikuliselt.

Chambers and Partners on sõltumatu globaalne reitinguagentuur, kes hindab silmapaistvamaid advokaadibüroosid kokku 200 jurisdiktsioonis üle kogu maailma. Agentuuri reitingud koostatakse igal aastal põhjaliku uurimistöö tulemusel, milles analüüsitakse möödunud aasta jooksul nõustatud kaasuste, kliendibaasi ja kompetentside tugevust ning viiakse läbi täiendavad kvalitatiivsed intervjuud advokaadibüroode klientide ja esindajatega.

Chambersi poolt  avalikustatud tagasisides tõstavad RASKi kliendid esile büroo kiirust, põhjalikkust ja kvaliteeti klientide õigusküsimuste lahendamisel.