Uudised

20.03: RASKi töötuba õigustudengitele "Ülekuulamiste tehnikad"

‹ Kõik uudised

20.03: RASKi töötuba õigustudengitele "Ülekuulamiste tehnikad"


Advokaadibüroo RASK ja Eesti Õigusteaduse Üliõpilaste Liit ootavad 20.märtsil kriminaalmenetlusest huvitatud õigustudengeid töötuppa!

Advokaadibüroo RASK kriminaalmenetluse valdkonna kaasjuht Andrei Svištš ning büroo partner Villy Lopman viivad 20.märtsil Tartus läbi õigustudengitele suunatud praktilise töötoa, mis vajalik praktiliste oskuste lihvimiseks kliendi õiguste kaitsel kohtueelses uurimises.

Kaitsja roll kriminaalmenetluses ei ole sugugi formaalne, vaid tuleb tegeleda proaktiivselt ja mitmekihiliselt nii kliendi, uurija kui ka toimikuga. Töötoa käigus analüüsitakse ning proovitakse läbi erinevaid võtteid ja meetodeid, mis selles protsessis advokaadi jaoks esmatähtsad.

RASK on laia kogemusega advokaadibüroo keerulisemate majanduskuritegude ja kriminaalmenetluste juures, olles hetkel kaitsja rollis ka näiteks Tallinna Sadama ja Swedbanki ja mitmetes teistes suure meediatähelepanu all lahtirulluvates kriminaalasjades.

Läbiviidav koolitus põhineb EL-ülese NETPRALAT kriminaalõiguse treeningprogrammil, mille kokkupanemisel osalenud nii Euroopa juhtivad kriminaalmenetluste nõustajad kui ka psühholoogia- ja sotsiaalteaduste eksperdid. Sama meetodi laiendatud koolitust on vandeadvokaat Andrei Svištš kaks korda läbi viinud ka Eesti Advokatuuri kriminaalõiguse spetsialistidele.

Aeg: 20.märts kell 18.00
Koht: Kampuse II korruse klaassaal

Koolitus on eelregistreermisega ja kohtade arv on piiratud.
Lisainfo ja registreerimine: https://oigusliit.eu/sundmus/eoul-x-rask-ulekuulamiste-tehnikad/