Uudised

Tarmo Peterson astub üles moderaatorina rahvusvahelisel maksejõuetuse konverentsil

‹ Kõik uudised

Tarmo Peterson astub üles moderaatorina rahvusvahelisel maksejõuetuse konverentsil

8. detsembril toimub Tartu Ülikoolis rahvusvaheline maksejõuetuse konverents, millega tähistatakse Eesti pankrotiseaduse kolmekümnendat aastapäeva ja prof Paul Varuli juubelit. Konverents keskendub maksejõuetusõiguse reformile ning toob lisaks Eesti ekspertidele lavale ka maailma mastaabis tippeksperdid.
                                                                                                                                                                                
Maksejõuetuse aktuaalseid probleeme käsitlevad konverentsil rahvusvaheliselt tunnustatud maksejõuetusõiguse eksperdid prof Stephan Madaus, prof Paul Omar ja prof Christoph G. Paulus, kelle ettekanded seonduvad muuhulgas Eestiga.

Lisaks esinevad konverentsil ettekannetega Eesti maksejõuetusõiguse ühed parimad asjatundjad prof Paul Varul, Urmas Volens, Kersti Kertsna-Vaks, Toomas Saarma, Annemari Õunpuu ja Anto Kasak, kes käsitlevad eelkõige maksejõuetusõiguses tehtud uuemaid muudatusi. Konverentsi modereerivad Tarmo Peterson (Advokaadibüroo RASK) ja Peeter Viirsalu (TGS Baltic), kes mõlemad ekspertidena osalenud ka Eesti viimase maksejõuetuse revisjoni läbiviimisel ning saneerimis- ja pankrotiseaduste uuendamisel.

Konverentsi korraldab Tartu Ülikooli õigusteaduskond koostöös Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsiga. Konverentsi toetavad Tartu Ülikool, Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts, Advokaadibüroo TGS Baltic, Advokaadibüroo Rask, Advokaadibüroo Kasak & Lepikson, Advokaadibüroo Eipre & Partnerid, Advokaadibüroo COBALT, Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda ja hotell Lydia.

Täpsem info: https://sisu.ut.ee/ps30/programm