Uudised

RASKi advokaadid tutvustavad Eesti ärikeskkonda Euroopa kõrgtehnoloogiaga alustavatele ettevõtetele

‹ Kõik uudised

RASKi advokaadid tutvustavad Eesti ärikeskkonda Euroopa kõrgtehnoloogiaga alustavatele ettevõtetele

Eelmisel nädalal aitasid RASKi advokaadid Timo Kullerkupp ja Annika Soom meie partneritel Tehnopol Startup Inkubaatoris mitmeid tõusvaid süvatehnoloogilisi ettevõtmisi viiest erinevast riigist. 5-päevase programmi jooksul tutvustas Tehnopol Startup Inkubaator põhjalikult Eesti startup-ökosüsteemi. RASKi advokaadid abistasid seminari korraldamisega, milles selgitati Eesti ettevõtluskeskkonna ja õigussüsteemi eripära, mis sillutab teed õitsevale idufirmale ja on aidanud Eestit globaalselt tuntuks teha digitaalse teerajajana.

Programm toimus koostöös rahvusvahelise süvatehnoloogia võrgustikuga Scaleup Champions. Võrgu veebituru avastamise programm ühendab idufirmasid kogu Euroopas kohalike tehnikakeskustega, et luua uusi kontakte uue turu avastamiseks ja laiendamiseks. Ilma, et peaks füüsiliselt reisima, saavad alustavad ettevõtted veebipõhist tuge kohalikelt mentoritelt ja osalevad töötubades, mida juhivad rahvusvahelise süvatehnoloogia maastikul mõned suurimad nimed.

Tehnopol Startup Inkubaator on Tallinna teaduspargi Tehnopoli ettevõtluse kasvuprogramm tehnoloogia valdkonnas alustajatele. Inkubaator investeerib igasse idufirmasse turu tipptasemel teadmisi, et aidata neil leida esimene alginvesteering või jõuda eksportturgudele. Inkubaatori peamised fookusvaldkonnad on roheline mõtlemine ja tervisetehnoloogia ning IKT.